En Uygun Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri | Atlasglobal Havayolları
Giriş Yap
TR

Tarihi Taşınmaya Hazır Mısınız?

Taşınma sebebiyle Atatürk Havalimanı’ndaki tüm uçuşlarımız 5 Nisan 2019 saat 19:00’da sona erecek ve 6 Nisan 2019 saat 19:00 itibarıyla İstanbul Havalimanı’ndan gerçekleştirilecektir. Yenilenen uçuşlarınız için değişiklik ve iade işlemleri aşağıdaki şartlarda yapılabilmektedir:

 • Web sitemiz, mobil uygulamalarımız, tablet ve mobil sitemiz üzerinden satın alınan biletler için;
  İptal/iade (kesintisiz iptal) işlemleri yine bu kanallar üzerinden yapılabilir. Değişiklik işlemleri +90 850 222 00 00 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla orijinal bilet tarihinin 14 gün öncesine veya 14 gün sonrasına kadar olan tarihler için aynı kabinde olması koşuluyla müsait olan seferlere fiyat farksız/cezasız yapılabilir.

 • Çağrı Merkezimizden satın alınan biletler için;
  İptal/iade (kesintisiz iptal) ve değişiklik işlemleri +90 850 222 00 00 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla orijinal bilet tarihinin 14 gün öncesine veya 14 gün sonrasına kadar olan tarihler için aynı kabinde olması koşuluyla müsait olan seferlere fiyat farksız/cezasız yaptırılabilir.

 • Acente Aracılığıyla satın alınan biletler için;
  Biletleme işlemlerini acente aracılığıyla gerçekleştirmiş olan yolcularımızın iptal/iade (kesintisiz iptal) ve değişiklik işlemleri için ilgili acente ile iletişime geçmesi gerekmektedir. İlgili acente üzerinden orijinal bilet tarihinin 14 gün öncesine veya 14 gün sonrasına kadar olan tarihler için aynı kabinde olması koşuluyla müsait olan seferlere fiyat farksız/cezasız yaptırılabilir.

Rezervasyon

 • Ulaşım

  İstanbul Havalimanı’na toplu taşıma yoluyla ulaşım sağlayacak yolcular, İETT ve İstanbul Otobüs A.Ş.’nin sunduğu hizmetten faydalanabilirler.

  Daha Fazla
 • Sıkça Sorulan Sorular

  İstanbul Havalimanı’ndan yapacağımız uçuşlar hakkında, yolcularımızdan gelebilecek uçuş öncesi ve sonrası ile ilgili soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

  Daha Fazla